islab-logo-beyaz
Mesafeli Satış Sözleşmesi

Anasayfa / İSLAB

Madde 1 – Taraflar

 

A.  HİZMET VEREN

Unvanı            : İstanbul Sağlık Yöneticileri Derneği adına AZAD BROTHERS TURİZM ve DANIŞMANLIK TİCARET LTD ŞTİ Adres              : İnönü Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:2 D:2 Şişli/İstanbul Web-adresi     : https://islab.com.tr E-posta           : info@islab.com.tr

B.  HİZMET ALAN

AZAD BROTHERS TURİZM ve DANIŞMANLIK TİCARET LTD ŞTİ’nin Organizasyonlarını yaptığı KONGRE – ORGANİZASYON için hazırlanan siteler üzerinden alacağı konferans kayıt, konaklama ve transfer hizmetlerini alan kişi veya tüzel kişilik.

MADDE 2 – KONU

– HİZMET ALAN kayıt sırasında vermiş olduğu bilgiler ile AZAD BROTHERS TURİZM ve DANIŞMANLIK TİCARET LTD ŞTİ ‘nin KONGRE – ORGANİZASYON için hazırlanan siteler üzerinden alacağı konferans kayıt, konaklama ve transfer hizmetlerinin verilmesini kapsamaktadır. Verilen hizmetlerin ücretlendirilmesi tarifesi ve paketler sitemizde belirtildiği şekildedir.

Madde 3 – Kapsam

İşbu sözleşme ile HİZMET VEREN ve HİZMET ALAN arasında HİZMET VEREN’in HİZMET ALAN’dan belirli bilgilerini (adı,soyadı veya firma ünvanı, adres, telefon, e-posta) https://islab.com.tr’da bulunan kayıt formu ile elektronik ortamda elde edeceği bilgileri, HİZMET VEREN’in söz konusu hizmetleri vermek için bu bilgilere sahip olması gerektiği konusunda mutabık kalmıştır.

Madde 4 – Sözleşme tarihi ve Feshi

İşbu Sözleşme HİZMET ALAN ve HİZMET VEREN arasında, HİZMET ALAN tarafından okunduğunun ve kabul edildiğinin beyan edildiği an web üzerinden akdedilmiş olup, bu andan itibaren hüküm ve sonuçlarını doğuracaktır. Sözleşme süresi Müşteri’nin ilgili hizmet için sipariş sırasında belirtilen şekilde ve hizmet bedeli banka hesaplarımıza geçtiği tarihte başlar ve talep edilen hizmet veya hizmetlerin verilmesi ile son bulur.

Madde 5 – Cayma Hakkı

HİZMET ALAN cayma/iptal ve değişiklik hakkını sözleşme başlangıç tarihinden itibaren için 19 Nisan tarihine kadar iptal, 26 Nisan tarihine kadar ise değişiklik (Kişi veya paket türü) şeklinde kullanabilir. HİZMET VEREN belirtilen tarihlerden sonra yapılan cayma/iptal veya değişiklik bildirimlerini kabul etmeyecektir ve alınan hizmet bedelini geri ödemeyecektir. ORGANİZASYONLARIN GERÇEKLEŞTİRİLECEĞİ TARİHLER için belirtilen tarihlere uygun şekilde yapılan cayma/iptal bildirimlerinden alınan hizmet bedelleri banka komisyonları hariç kongre tarihi bitimi sonunda geriye ödenecektir. 

Madde 6 – Ürün/Hizmet Bedeli ve Ödeme

Madde 2 ‘de belirtilen HİZMET ALAN tarafından hizmet bedellerinin KDV dahil halleri kayıt formunda belirtilen gibidir. HİZMET VEREN’nin https://islab.com.tr sitesi üzerinden elektronik olarak veya HİZMET VEREN’in belirttiği banka hesap numaralarına ödemekle yükümlüdür. HİZMET ALAN ‘ın kayıt sırasında onaylaması halinde vermiş olduğu kredi kartından elektronik olarak tahsil edilecektir. Herhangi bir nedenle hizmet bedeli ödenmez ise, HİZMET VEREN hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. HİZMET ALAN, Hizmet bedelini zamanında, gereği gibi veya hiç ödememesi halinde temerrüde düşmüş sayılacaktır. HİZMET ALAN’ın temerrüde düşmesi halinde HİZMET ALAN aylık % 4,5 oranında faiz ile birlikte söz konusu faturayı ödemekle sorumlu olacaktır. Gecikme bedeli, gecikmenin ilgili olduğu faturanın ödenmesinden sonra günlük olarak hesaplanıp fatura edilecektir. HİZMET VEREN bu durumda hukuki yollara başvurabilecek olup; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini HİZMET ALAN’dan talep edebilecektir.
PAKETLER DIŞ KATILIM PAKETİ KONAKLAMA PAKETİ
DIŞ KATILIMA DAHİL OLAN HİZMETLER KONAKAMA ÜCRETLER
– SAAT 9:00-17:00 TEK KİŞİLİK VEYA ·         1.065 €, Çift Kişilik oda (Konaklama paketi) ·         1.260 € tek kişilik oda (Konaklama Paketi) ·         GÜNLÜK KAYIT 165 € (Dış Katılım)
ARASI KONGRE VE  TOPLANTILARA  KATILIM HAKKI + -ÖĞLE YEMEĞİ ÇİFT KİŞİLİK  ODALARDA 9-12  MAYIS TARİHLERİ  ARARASINDA OTEL  KONSPTİ ÇERÇEVESİNDE
+ HERŞEY DAHİL
-KAHVE     KONAKLAMA
MOLALARINI +
İÇERMEKTEDİR. HAVA LİMANI VEYA
OTAGARDAN OTEL
TRANSFERİ
+
OTELDEN HAVA
LİMANI VEYA
OTOGARA TRANSFER
Satışa sunulan Dış Katılım ve Konaklama paketleri sayılan hizmetler ile sınırlıdır. Ekstra hizmet talep edilmesi durumunda fiyatlandırmada değişiklikler olabilecektir. 

Madde 7  – İlgili Hükümler ve Yetkili Mahkemeler

Borçlar kanununda belirtilen hükümler çerçevesinde Hizmet verenin Organizasyonu gerçekleştirmesine engel teşkil edebilecek olağan dışı durumların ortaya çıkması halinde organizasyonun her türlü iptal ve erteleme yetkisi Hizmet verene aittir. İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI’nın veya SATICI’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.